DEZENFEKSİYON

Corona Virüs ile mücadele adına el ve vücut temizliği yapılmasının yanı sıra, evlerin, işyerlerinin ve ortak yaşam ortamlarının da etkili bir şekilde dezenfekte edilmesi önerilmektedir. Her gün düzenli olarak dezenfekte edilen ev ve işyerleri, mikroplardan arınmış bir ortam için son derece önem taşımaktadır. Dezenfeksiyonun amacı hastalık etkeni olan mikropların yok edilmesidir. Dezenfeksiyon işleminin mikroplar üzerinde etkili olabilmesi için çeşitli kimyasal maddeler kullanıldığından profesyonel firmalar tarafından uygulanması gerekir. Aksi takdirde insan sağlığına zarar verebilir Güzel İzmir İlaçlama ile yaşam alanlarınız, en etkili ve dikkatli şekilde dezenfekte edilmektedir.
Ortamın temizlenmesi dışında bazı ilaçlar kullanılarak dezenfekte edilmesi, yani mikroplardan arındırılması da gerekir. Bu işlemlerde hassas davranılması ve insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek maddelerin kullanımından ve uygulama şeklinden doğabilecek sorunlardan kaçınılması gerekir.

Özellikle ofis, iş yeri, okul, otel, hastane gibi bir çok insanın temas halinde olduğu ortamların belirli sıklıklarla dezenfekte edilmesi ve mikroplara karşı ilaçlanması gerekir. Her gün bu ortamlara birçok insan girip çıkar ve her yere dokunur. İlaçlama ve dezenfeksiyon ile mikroplardan arındırılması mümkündür. Yaşam ve çalışma alanlarınızın dezenfekte edilmesi ve mikroplara karşı ilaçlanması için Güzel İzmir İlaçlama firmamıza talep oluşturabilirsiniz. İlaçlama ve dezenfeksiyon işlemleri uzman kadromuz ile titizlikle uygulanır.