Hakkımızda

Güzel İzmir İlaçlama Firması olarak sektörde 10 seneyi aşkın tecrübemiz ile İzmir ve çevresinde ilaçlama ve dezenfeksiyon işlemlerinde sizler için 7/24 hizmet vermekteyiz. Ziraat Mühendisi Seher Yılmaz’ın kurmuş olduğu Güzel İzmir ilaçlama, yetkin ziraat mühendisi ve teknik kadrosuyla Sağlık Bakanlığınca öngörülen tüm sertifikalara sahip olup pest kontrol uygulamalarında sadece Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları kullanmaktadır. Haşere ve kemirgen kontrolünde bilimsel ve modern hizmetleri, eğitimli ve profesyonel iş disiplinine sahip uzman kadromuzla, uzmanlık bilgimizi ve tecrübemizi müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. Şeffaf ve dürüst çalışma prensibimiz ile müşterilerimizi hizmetlerimiz ve kullanılan ürünler hakkında bilgilendirmekteyiz. Uygulama sonrasında ki süreçte ise firmamız gerekli takipleri yaparak gelişmeleri yakından izlemektedir.

Amacımız, vereceğimiz hizmeti ve yapacağımız uygulamaları tüm ayrıntılarıyla değerlendirip, çözümlerimizi belirterek doğru uygulamalarla;
En kalıcı ve doğru çözümü sağlamaktır.
Hedefimiz, tüm müşterilerimizin yaşam alanlarında daha sağlıklı, hijyenik ve mutlu bir hayat sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve etkin ilaçlama hizmetleri sunmaktır.

Open chat
Bize 7/24 Ulaşın!
Powered by